Kurumsal
Sanal Mağaza

BİZİ TANIYIN

AKSA ET VE SÜT ÜRÜNLERİ KİMDİR?

AKSA ET VE SÜT ÜRÜNLERİ KİMDİR?

Türkiye’nin seçkin firmalarının lider markalarına ait 1.500 çeşidi aşkın ürünü bünyesinde barındıran Aksa Et ve Süt Ürünleri, tecrübeli ve deneyimli personeli ile 7500 ‘ ün üzerinde müşterisine tedarik hizmeti vermektedir. Üstün hizmet kalitesini ilke edinerek, sektördeki yeni fikirleri, teknolojileri ve yenilikleri iş modeli haline getirmiştir.

Müşteri beklentileri her daim gözetilerek, yenilikçi anlayışımız sürekli geliştirilmektedir. Müşterilerine güvenli, kaliteli ve uygun fiyatlı hizmeti en önemli iş ahlakı olarak benimseyen Aksa Et ve Süt Ürünleri, sektöründe rakiplerinden kendini ayırmaktadır.

“Kaliteli Hizmet” ilkesi ile 2007 yılında kurulan Aksa Et ve Süt Ürünleri, piyasanın en seçkin markalarına ait kahvaltılık ürün çeşitlerinin tedariğini gerçekleştiren bir şirkettir. Soğuk zincire gereken önemi veren Aksa Et ve Süt Ürünleri, yenilikçi ve son teknoloji altyapısıyla 2000 m2 alanda müşterilerine hizmet vermektedir. Frigorik araç filosu, 50’yi aşkın personel sayısı, kaliteli hizmetimizi desteklerken, bir genel müdürlük, bir merkez depo, iki satış mağazası ile kalite ve güven odaklı bir tedarik ortamı oluşturmaktadır.

Aksa Et ve Süt Ürünleri damak lezettini, kalite ile birleştirerek Aksa markası altında seçkin firmaların işbirliğiyle klasik peynir, yöresel peynir çeşitleri, tereyağı, zeytin ve helva ürünleri üretmekte ve müşterilerinin damak zevkine sunmaktadır.

Aksa Et ve Süt Ürünlerine ait katalog için lütfen tıklayınız.

AKSA GIDA

15 YILLIK

TECRÜBEYLE

GÜVEN VEREN HİZMET

AKSA GIDA

Aksa Gıda hizmetlerinin temelinde şirket genelinde tanımladığımız değerler yatar. Her Aksa Gıda çalışanı üstlendiği görevleri, bu değerleri düşünerek yerine getirir. Sağlıklı ve güven veren hizmet anlayışımızın başarılarımızda önemli bir paya sahip olduğunun bilincinde müşterilerimize güler yüzlü hizmet verir.

İgili yönetmelikler ve soğuk zincir halkasını bozmadan, el terminalleri ile doğru ve istenilen miktarlarda sorunsuz teslimatlar gereçekleştiriyoruz.

Aksa Gıda markalı ürünlerimizle sürdürülebilir ürün kalitesi ve lezzet sağlayarak, uygun fiyat anlayışımızla maksimum Müşteri Memnuniyetini hedeflemekteyiz.

Tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımız ile güven ortamında müşterilerimizi değerlerimizin merkezine alarak kaliteli, hijyenik ve güler yüzlü hizmet veriyoruz.

 

KALİTE VE DENEYİMİN BÜTÜNLÜĞÜ

İLK GÜNKÜ AŞKLA
HİZMET VERİYORUZ

15 YILLIK <br> TECRÜBE VE BİRİKİM
15 YILLIK <br> TECRÜBE VE BİRİKİM
15 YILLIK <br> TECRÜBE VE BİRİKİM

15 YILLIK
TECRÜBE VE BİRİKİM