Kurumsal
Sanal Mağaza
MİSYONUMUZ

DEĞERLERİMİZ

MİSYONUMUZ

MİSYONUMUZ

Dürüstlük: Tüm faaliyetlerimizde ilgili yasa ve yönetmeliklere ve uluslararası kabul görmüş etik değerlere istisnasız uygun davranıyoruz.

Bağlılık: Kalite, Sağlık, Güven ve Çevreye ödün vermeden müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve tedarikçilerimize gönülden bağlıyız.

Dayanışma: Başarılarımızı müşterilerimiz ve çalışanlarımızla paylaşıyor, güler yüzlü hizmet kalitemizden dayanışma içerisinde ödün vermiyoruz.

Sorumlu Yönetim: Hizmetlerimizin tüm aşamalarının yönetilmesi konusundaki sorumluluğumuzun bilincinde olarak; hizmet ömrü boyunca bu sorumluluğun toplum, çevre ve ekonomik konular dahil olmak üzere gerekliliklerini yerine getiriyoruz.

Altyapı ve Yenilikçi İş Yapış Şekilleri: Altyapımızı ve tedarik zincirimizi sürekli geliştiriyor, hizmet sağladığımız sektörde son teknoloji yenilikleri iş yapış şekillerimize uyguluyoruz.

HEDEFLERİMİZ

VİZYONUMUZ

VİZYONUMUZ

Ortak amacımız, vizyonumuzda mükemmel bir şekilde kendini göstermekte kalite ve güvene olan ihtiyaç artmaya devam ettikçe piyasa üzerinde bıraktığımız derin etkiye verdiğimiz önemi pekiştirmektedir. Bu vizyona ulaşmak için şunlara ihtiyacımız olduğunu biliyoruz :

  • Çalışanlarımızın gelişimini onların sadece iş alanında değil, hayatta da başarılı olmalarına yardım ederek sağlamak
  • Müşterilerimizin karşı karşıya olduğu zorluklarını anlayarak ve gerçek çözümleri proaktif bir şekilde onlara sunarak, müşterilerimizi memnun etmek
  • Doğru olanı yaparak paydaşlarımıza hizmet götürmek
  • Çalıştığımız ve yaşadığımız alanlardaki sosyal ve ekonomik ihtiyaçları karşılamak için zamanımızı ve becerimizi sunarak toplumlarımızı desteklemek

Marka taahhüdümüz “Damakta Lezzet, Kaliteli Hizmet” değerlerimiz ve çalışanlarımızın yaşam kalitesini ve müşterilerimizin aldığı hizmeti iyileştirme amacımızla tutarlı bir şekilde, yaptığımız işlerdeki ruhu ve daha da önemlisi bu işleri neden yaptığımızı ifade etmektedir. Yaptığımız iş; çalışanlarımız, müşterilerimiz, paydaşlarımız ve toplumlarımız için önemli olan kaliteyi, güvenilirliği, uygun fiyatta hizmeti ve sürdürülebilirliği arttırmaktadır.

Vizyonumuzun temel dayanağı ilham veren hedeflerimiz ve yenlikçi iş anlayışı vasıflarımızdır. Bunlar, işe aldığımız kişilerden ürün ve hizmetlerimize, iş ortaklarımız ve müşterilerimize kadar işimizin her yönüne rehberlik eder.